Skip to content

Tel. kontaktowy: +48 505 685 358 || Biuro czynne od 09:00 do 17:00.

O nas

Certyfikat-biura-001Firma „Joe-damtour” działa od 2009 r. Swoją siedzibę ma w Lubieni (gmina Popielów). Prowadzona jest przez Damiana Gorazdowskiego, który pełni tam rolę organizatora, kierownika, managera, animatora, tancerza, choreografa, a teraz także opiekuna wycieczek. Działa ona obecnie pod kątem szeroko rozumianej turystyki. Dzieci mogą brać udział w organizowanych koloniach, obozach sportowych, wycieczkach, a nawet wczasach wspólnie z rodzicami.
 
Od początku działalności firmy weszliśmy we współpracę z wieloma osobami z pasją, które dbają o bezpieczeństwa naszych obozowiczów. Ich doświadczenia sprawiają, że dzieci nie mają się kiedy nudzić. Dzisiaj jesteśmy bardo dobrze przygotowani na nowe wyzwania i posiadamy wszystkie niezbędne licencje na organizowanie obozów, wycieczek szkolnych, itp. Firma z każdym rokiem się rozrasta, a planów i możliwości jeszcze wciąż przybywa.
 
Posiadamy dostęp do dużej gamy autobusów, które pomieszczą od 20 do nawet 59 osób. Mamy także samochód dla dziewięciu osób, który może być wykorzystany na wyjazdy w małych grupach. Współpracę ze świetnymi pilotami wycieczek, jak również ze świetnymi przewoźnikami. Poza środkami komunikacji jesteśmy także dobrze wyposażeni w sprzęt sportowy.
 
Duże zaplecze pozwala nam umilić czas pobytu podczas wypoczynku. Rozwijamy się i tylko współpraca z innymi ludźmi doprowadzi nas do sukcesu. Mamy otwartą drogę dla innych firm, instytucji kulturalnych czy też szkół
Damian Gorazdowski
O nas

Damian Gorazdowski

Organizator i kierownik wypoczynku

O nas

Ewelina Gorazdowska

Organizator i kierownik wypoczynku

Nasza drużyna

paulina

Pani Paulina

paulina-1

Pani Paulina

Pani-Julia

Pani Julia

Pan-Piotr

Pan Piotr

Pani-Renata

 Pani Renata

Pani-Ola

Pani Ola

Pan-Andrzej

Pan Andrzej

Pani-dorota

Pani Dorota

Pan-Ernest

 Pan Ernest

instr.-Pan-Karol

instr.-Pan-Karol

instr-Pan-Mikołaj

instr-Pan-Mikołaj

Pan-Piotr-2

Pan Piotr

Pani-Natalia

Pani Natalia