Eventy

Nasza firma zajmuje się wynajmem dmuchańców na festynach, zabawach wraz z obsługą. Robimy także popcorn i watę cukrową dla dzieci. Prowadzimy program animacji dla dzieci na festynach, balach karnawałowych i zabawach mikołajkowych. Nasze dmuchańce wspaniale sprawdzają się na imprezach masowych, piknikach czy też na urodzinach dziecka.

         Jeżeli organizujesz imprezę nad wodą, posiadamy kulę wodną. Dmuchańce dla dzieci sprawiają, że impreza to dużo śmiechu i dobrej zabawy.

         Mamy także do dyspozycji kulę zwane Bumper Ball, w wersji zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Bumper Ball dostarcza niezapomnianych emocji ale przyciągają też uwagę tłumów.

        Bumper ball to nadmuchiwana kula do zabaw i gier na trawie. W środku kuli jest regulowana uprząż, którą zakłada się jak szelki plecaka. Uprząż utrzymuje kulę na plecach zawodnika. W środku znajdują się także uchwyty umieszczone tak, by użytkownik mógł się ich przytrzymywać. Kule umożliwiają wysunięcie rąk na zewnątrz.

         Bumper ball gwarantuje zabawne i aktywne spędzenie czasu  bez ryzyka upadków, stłuczeń,czy innych kontuzji charakterystycznych dla dyscyplin kontaktowych. Kule w pełni amortyzują zderzenia.